Субота, 24.08.2019, 01:47

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

В Запорізькій області працють 28 інформаційно - консультаційних центрів НСПП ( ІКЦ ) , 3 посередника та 16 арбітрів

* Посередник - це підготовлена Національною службою посередництва і примирення особа, яка в разі визначення її за спільним вибором сторін колективного трудового спору (конфлікту), набуває статусу незалежного посередника. 

Незалежний посередник – це визначена за спільним вибором сторін колективного трудового спору (конфлікту) особа, яка сприяє встановленню взаємодії між сторонами, проведенню переговорів, бере участь у виробленні примирною комісією взаємоприйнятного рішення. 
Основною метою діяльності незалежного посередника є досягнення довіри сторін колективного трудового спору (конфлікту), встановлення співробітництва між сторонами колективного трудового спору (конфлікту), сприяння сторонам колективного трудового спору (конфлікту) в його вирішенні на взаємоприйнятних умовах. 

 

 

* Арбітр - це підготовлена Національною службою посередництва і примирення особа, яка в разі залучення її сторонами колективного трудового спору (конфлікту), для участі в роботі трудового арбітражу набуває статусу члена трудового арбітражу і має право розгляду колективного трудового спору (конфлікту) з метою прийняття рішення по його суті. 

 

 

Основною метою діяльності арбітра як члена трудового арбітражу є участь в прийнятті рішення щодо колективного трудового спору (конфлікту), яке приймається трудовим арбітражем з урахуванням інтересів сторін колективного трудового спору (конфлікту). 

 

 

 

* Основними завданнями інформаційно-консультаційного центру Національної служби посередництва і примирення є: 

- надання практичної допомоги сторонам соціально – трудових відносин в освоєнні форм і методів вирішення розбіжностей між ними; 
- підвищення рівня обізнаності сторін соціально – трудових відносин із законодавчими і нормативно – правовими актами з питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) 
- надання індивідуальних та групових консультацій сторонам соціально – трудових відносин 

- сприяння місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, об’єднанням профспілок та роботодавців у реалізації положень законодавчих та нормативно – правових актів з питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

Перелік інформаційно-консультаційних центрів НСПП в Запорізькій області

 для збільшення натиснить на мапу

Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz