Четвер, 15.11.2018, 16:29

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати відбулось у м.Запоріжжя

Чергове засідання обласної комісії з питань погашення боргів із виплати заробітної плати відбулось у м.Запоріжжя

 

Пель Марина,головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

 

21 грудня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Мещана І.В.

На порядку денному стояли питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у листопаді 2016 року збільшилася на 9,9 млн. грн., або на 15,2 %, і на 01.12.2016 склала 75,5 млн. грн., насамперед, це зумовлено утворенням заборгованості в 22 структурних підрозділах ВАТ «Запоріжжяобленерго», 11 структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор», ЗДП «Кремнійполімер» та ДП «Радіоприлад».

Борги економічно активних підприємств за листопад 2016 року збільшились на 8,6 млн. грн. або на 16,4 %, і на 01.12.2016 становили 60,8 млн.грн. Динаміка погашення боргів в області продовжує визначатися  ситуацією на 48 підприємствах державного сектору економіки, борги яких на 01.12.2016 становили 59,3 млн. грн. або 78,5 % від загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати по області.

На засідання були запрошені керівники 11 підприємств - боржників із виплати заробітної плати області, які доповіли про проблемні питання підприємств, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

Під час обговорення ситуації на ДП Мелітопольський завод «Гідромаш» начальник Відділення зазначив, що стан соціально-трудових відносин на підприємстві досить напружений, підприємство знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Відділенням постійно ведеться робота з головою профспілкового комітету підприємства, щодо практичного застосування ЗУ «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

По закінченню заходу Четвертаком С.І. проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (22.12.2016)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz