Четвер, 15.11.2018, 16:21

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Досягнута домовленість про співпрацю

Досягнута домовленість про співпрацю з головою комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району

 

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

11жовтня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району (далі – Комісія), яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску на економічно-активних підприємствах району, та про стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На початку засідання С.Даркова зазначила, що за прогнозними даними, станом на 10.10.2017 борги із виплати заробітної плати існують на 3 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 4639,3 тис. грн.

На засідання були запрошені керівники: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ПП ВКФ «Полімер», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Класичного приватного університету. Керівники підприємств доповіли про проблемні питання, окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи щодо її ліквідації.

В ході работи Комісії С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин всіх зазначених підприємств перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), проводяться узгоджувальні зустрічі та консультування сторін соціально-трудових відносин з питань практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та вирішення розбіжностей правовим шляхом.

Також, з метою оперативного реагування на погіршення стану соціально-трудових відносин на підприємствах Олександрівського району м.Запоріжжя начальником Відділення було досягнуто домовленість про співпрацю та оперативний обмін інформацією з головою Комісії.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу С.Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівники Відділення були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (11.10.2017)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz