Понеділок, 28.05.2018, 12:56

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Галузева комісія з питань погашення боргів із виплати з/п на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту

Відбулось чергове засідання Запорізької обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

27 квітня 2016 року Сергій Четвертак - начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) прийняв участь у засіданні обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку (далі Комісія), яка пройшла під головуванням заступника директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації Барановської М.В.

На засіданні  комісії  розглядались питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах ЗДП «Радіоприлад», КТ «Запорізький завод високовольтної апаратури Вакатов» і компанія», ДП «Запорізький облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

В ході роботи комісії було заслухано керівників зазначених підприємств, які доповіли про стан виплати заробітної плати та хід виконання графіків погашення боргів по  заробітній платі, окреслили проблеми підприємств та ймовірні джерела погашення.

Під час засідання Четвертак С.І. зазначив, що через значні борги із виплати заробітної плати працівникам КТ «Запорізький завод високовольтної апаратури Вакатов» і компанія» та  ДП «Запорізький облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», стан соціально-трудових відносин цих   підприємств перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних спорів (конфліктів). З керівництвом, профспілками та представниками найманих працівників проводиться роз’яснювальна робота щодо вирішення конфліктних питань в правовому руслі, зокрема використовуючи положення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».  

У результаті обговорення по кожному підприємству комісією винесено протокольне рішення щодо строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати. 

За підсумком роботи Комісії, Четвертак С.І. провів робочу нараду з працівниками Відділення,  де визначив перспективи подальшої превентивної роботи. За матеріалами Комісії на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) було взято стан соціально-трудових відносин на підприємстві Служба автомобільних доріг у Запорізькій області.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (28.04.2016)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz