Вівторок, 20.02.2018, 20:26

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Кобзєва Ганна, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

28 жовтня 2015 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак  взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія)         Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна.  

            Згідно з порядком денним, Комісією розглядалися питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств області, виконання рішень обласної комісії, а також погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За попередніми даними органів статистики, що були доведені до відома присутніх, станом на 01 жовтня 2015 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 68,1 млн. грн., що на  0,9 млн. грн. або 1,3% більше, ніж на початок попереднього місяця.  Зростання загальної суми боргу відбулося внаслідок зростання боргів із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах області, заборгованість із виплати заробітної плати на яких склала 26,9 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. або 4,2%  більше, ніж на початок вересня цього року.

         Для розгляду стану виплати заробітної плати на засідання було запрошено керівництво чотирнадцяти підприємств – боржників, зокрема: Державного підприємства „Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, де триває колективний трудовий спір, ПАТ «ПМК № 28 Водбуд» м. Запоріжжя, ТОВ «Запорізькі машинобудівні технології», ПАТ «Завод «Запоріжавтоматика», ПАТ «Запорізький Втормет», ТОВ «Професійний футбольний клуб «Металург-Запоріжжя», ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» м. Бердянськ, та інші.

 На засіданні Комісії були заслухані звіти представників підприємств - боржників та керівників районних державних адміністрацій, яким, за результатами обговорення питань порядку денного, було доручено посилити дієвість заходів як для ліквідації боргів із виплати заробітної плати працівникам, так і боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Під час обговорення ситуації, що склалася на Державному підприємстві «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Сергій Четвертак зазначив, що Рішення примирної комісії по колективному трудовому спору (конфлікту) на підприємстві не виконується. Заборгованість з виплати заробітної плати зростає.

Представник Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації окреслив, що запрошення на засідання Комісії керівництвом Державного підприємства «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» ігноруються.

Підсумовуючи зазначене, Комісією було ініційоване питання щодо направлення листа до ГУМВС в Запорізькій області з ціллю притягнення голови правління до кримінальної відповідальності. Також, було вирішено надіслати листа до Державного агентства земельних ресурсів України  щодо звільнення з посади директора підприємства.  

            За результатами участі у роботі Комісії, начальником Відділення проведено робочу нараду, у ході якої працівники  Відділення були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх  при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин та визначенні основних напрямів подальшої роботи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах Запорізької області. Стан соціально-трудових відносин ПАТ «Запорізький Втормет»                       м. Запоріжжя  та ТОВ «Професійний футбольний клуб «Металург-Запоріжжя» м. Запоріжжя вирішено взяти на облік Відділення по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів). До бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, занесене ПрАТ «ПМК № 28 Водбуд» м. Запоріжжя.

          

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (30.10.2015)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz