Середа, 12.12.2018, 15:13

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Консультування представників Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України

Консультування представників Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України щодо порядку здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності

 

Марина Пель – головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області.

 

21 вересня 2016 року в приміщенні відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) відбулося засідання «круглого столу» за участі працівників Відділення та представника Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

         Начальник Відділення С. Четвертак поінформував присутніх, що Рішенням Відділення від 21 листопада 2011 року №005-11/08-П Запорізька обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України  була визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод, для делегування представників до органів соціального діалогу та отримала відповідне Свідоцтво.

         Відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73 (далі – Порядок), підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та сторони роботодавців здійснюється один раз на п’ять років.

         У зв’язку із наближенням терміну здійснення підтвердження репрезентативності даної профспілки головний спеціаліст Відділення М.Пель надала консультативно – правові роз’яснення та методичні матеріали для підготовки відповідних документів згідно Порядку. Також було надано роз’яснення щодо критеріїв репрезентативності для суб’єктів сторін профспілок на територіальному рівні відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні».

         Юрисконсульт Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України зазначив, що робота по підготовці документів для здійснення підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності вже розпочато.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (23.09.2016)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz