Середа, 12.12.2018, 14:34

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На Запоріжжі обговорено стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області

На Запоріжжі обговорено стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

26 червня 2017 року в.о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області Клепач О. прийняла участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.Гугніна.

Під час засідання було розглянуто питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам економічно активних підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у травні 2017 року зменшилася на 470 тис.грн., або на 1%, і на 01.06.2017 склала 47,8 млн. грн.

Борги перед працівниками економічно активних підприємств за травень 2017 року збільшилися на 1,6 млн.грн. і на 01.06.2017 становили 32,9 млн.грн.

Динаміка погашення боргів із заробітної плати в області продовжує визначатися ситуацією на 31 підприємстві державного сектору економіки, де борги станом на 01.06.2017 становили 27,7 млн.грн., що становить 57,8 % від загальної суми заборгованості.

Заборгованість на підприємствах, що знаходяться у процедурах відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом, у травні зменшилася на 2,1 млн.грн. і станом на 01.06.2017 склала 14,8 млн.грн.

На підприємства приватної форми власності припадає 17,7 млн.грн., та підприємства комунальної власності -2,5 млн.грн.

Заборгованість підприємств комунальної форми власності за травень порівняно із квітнем 2017 року зросла на 349,3 тис.грн. Із її загальної суми 80 % припадає на борги структурних підрозділів КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради. У травні 2017 року було утворено заборгованість із заробітної плати на КП «Центр досугу «Промінь» Енергодарської міської ради та КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради.

Складною залишається ситуація в 12 структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор», де загальна сума боргів із заробітної плати складає 5 млн.грн.

Під час комісії були заслухані керівники КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради та ДП «Запорізький облавтодор», які перебувають на обліку Відділення з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів). Також, було заслухано голову Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України яка зазначила, що у зв’язку із зростанням рівня заборгованості на ДП «Запорізький облавтодор» стан соціально-трудових відносин на підприємстві суттєво погіршився.

По закінченню заходу О.Клепач проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з матеріалами комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин на КП «Центр досугу «Промінь» Енергодарської міської ради та КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (27.06.2017)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz