Четвер, 15.11.2018, 15:34

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На Запоріжжі проведено круглий стіл з арбітрами, посередниками та завідувачами ІКЦ НСПП

На Запоріжжі проведено круглий стіл з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

27 жовтня 2016 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Відділення) у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації проведено засідання круглого столу із арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП області. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення  Сергія Четвертака.

На порядку денному стояли питання: результати діяльності Відділення за 9 місяців 2016 року; робота  Відділення щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) упродовж  9 місяців 2016 року; діяльності інформаційно-консультаційних центрів м.Запоріжжя.

На початку семінару Сергій Четвертак привітав представників позаштатних інституцій НСПП, звернув увагу на необхідності їх активної участі в заходах щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та виконанні обов’язків арбітрів, посередників НСПП, своєчасному інформуванні завідувачами інформаційно-консультаційних центрів НСПП Відділення про загострення стану соціально-трудових відносин на підприємства, установах та організаціях міста.

Поінформував присутніх про проведену відділенням роботу щодо сприяння вирішенню колективного трудового спору на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя.

Головний спеціаліст Відділення Оксана Клепач доповіла про результати діяльності Відділення за 9 місяців 2016 року, зокрема про проведену роботу по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

Головний спеціаліст відділення Марина Пель, звернула увагу завідувачів інформаційно-консультаційних центрів НСПП щодо необхідності своєчасного інформування Відділення про проведену роботу Центром.

Анатолій Кришталь – арбітр НСПП, заступник голови профспілкового комітету Публічного акціонерного товариства «Електрометалургійний завод  «Дніпроспецсталь» ім.. А.М. Кузьміна м. Запоріжжя доповів про стан соціально-трудових відносин на підприємстві. Віктор Щербак – арбітр НСПП, головний правовий інспектор праці Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України доповів про стан соціально-трудових відносин на підприємствах металургійної галузі.

Учасники семінару приймали активну участь в обговоренні зазначених питань.

По закінченню заходу начальник Відділення подякував всім присутнім за участь у семінарі та висловив надію на спільну подальшу роботу щодо забезпечення соціальної стабільності між сторонами соціально-трудових відносин на підприємствах Запорізької області.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (31.10.2016)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz