Четвер, 15.11.2018, 16:10

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На Запоріжжі проведено круглий стіл з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

19 жовтня 2017 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Відділення) у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації проведено засідання круглого столу з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП області. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення Сергія Четвертака.

На порядку денному стояли питання: результати діяльності Відділення за 9 місяців 2017 року; робота Відділення щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) упродовж 9 місяців 2017 року; роботи відділення по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) ПАТ «Запоріжжяобленерго»; діяльності інформаційно-консультаційних центрів м. Запоріжжя.

На початку семінару Сергій Четвертак привітав представників позаштатних інституцій НСПП, звернув увагу на необхідність їх активної участі в заходах щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та виконанні обов’язків арбітрів, посередників НСПП, своєчасному інформуванні завідувачами інформаційно-консультаційних центрів НСПП Відділення про загострення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області. Начальник Відділення також поінформував присутніх про проведення конференції трудового колективу ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя стосовно виконання рішення примирної комісії по колективному трудовому спору (конфлікту) та створення на підприємстві комісії по трудовим спорам. Сергій Четвертак зазначив, що під час конференції зосередив увагу учасників на необхідності практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» під час вирішення даного колективного трудового спору (конфлікту).

Головний спеціаліст Відділення Оксана Клепач доповіла про результати діяльності Відділення по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) за 9 місяців 2017 року, про інформування громадськості щодо діяльності Відділення, а також про результати здійсненного комплексного аналізу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях сфери житлово-комунального господарства, де впродовж 2015-2016 та січня-вересня 2017 років Відділення сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), запобігало їх виникненню та здійснювало заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин під час проведення найманими працівниками акцій соціального протесту, страйків.

Головний спеціаліст відділення Марина Пель, звернула увагу завідувачів інформаційно-консультаційних центрів НСПП щодо необхідності своєчасного інформування Відділення про проведену роботу Центром та поінформувала учасників круглого столу про проведену Відділенням роботу щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), зокрема щодо здійсненої роботи по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Учасники семінару приймали активну участь в обговоренні зазначених питань.

По закінченню заходу начальник Відділення подякував всім присутнім за участь у семінарі та висловив надію на спільну подальшу роботу щодо забезпечення соціальної стабільності між сторонами соціально-трудових відносин на підприємствах Запорізької області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (20.10.2017)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz