Четвер, 18.10.2018, 10:14

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На Запоріжжі проведено засідання круглого столу з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

На Запоріжжі проведено засідання круглого столу з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

13 квітня 2017 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Відділення) у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації було проведено засідання круглого столу з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційними центрами НСПП міста Запоріжжя. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення Сергія Четвертака.

На порядку денному стояли питання: результати діяльності Відділення за І квартал 2017 року; робота Відділення щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) упродовж І кварталу 2017 року; інформування завідувачів інформаційно-консультаційних центрів НСПП про проведену ними роботу.

На початку семінару Сергій Четвертак привітав представників позаштатних інституцій НСПП, звернув увагу на необхідності їх активної участі в заходах щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та виконання обов’язків арбітрів, посередників НСПП, своєчасному інформуванні завідувачами інформаційно-консультаційних центрів Відділення про загострення стану соціально-трудових відносин на підприємства, установах та організаціях міста.

Головний спеціаліст Відділення Оксана Клепач доповіла про результати діяльності Відділення за І квартал 2017 року, зокрема про проведену роботу по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів). Також, поінформувала присутність про здійснений Відділенням на виконання доручення НСПП Комплексний аналіз стану соціально-трудових відносин в закладах охорони здоров’я, де у продовж 2014-2016 років відділення НСПП в Запорізькій області сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), запобігало їх виникненню та здійснювало заходи щодо стабілізації стану СТВ під час проведення найманими працівниками акцій соціального протесту, страйків.

Головний спеціаліст Відділення Марина Пель, доповіла про заходи здійснені Відділення по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), що перебували на обліку Відділення.

Алла Малигіна – арбітр НСПП, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення доповіла про стан соціально-трудових відносин на КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради. Антоніна Горєлкіна – арбітр НСПП, заступник директора департаменту з організації праці та персоналу ПАО «Запорізький автомобілебудівний завод» доповіла про стан соціально-трудових відносин на підприємстві.

Учасники семінару приймали активну участь в обговоренні зазначених питань.

По закінченню заходу начальник Відділення подякував всім присутнім за участь у семінарі та висловив надію на подальшу спільну роботу щодо забезпечення соціальної стабільності між сторонами соціально-трудових відносин на підприємствах Запорізької області.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (18.04.2017)
Переглядів: 82 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz