Середа, 12.12.2018, 14:29

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На Запоріжжі розглянуто питання погашення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах банкрутах

На Запоріжжі розглянуто питання погашення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах банкрутах

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

24 травня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна.

Під час засідання було розглянуто питання про стан погашення заборгованості з заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у квітні 2017 року зменшилася на 17,5 млн.грн., або на 26,6%, і на 01.05.2017 склала 48,3 млн. грн.

Борги перед працівниками економічно активних підприємств зменшилися за квітень 2017 року на 21,1 млн.грн., і на 01.05.2017 становили 31,3 млн.грн.

Заборгованість на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, у квітні збільшилася на 3,6 млн.грн. і на 01.05.2017 склала 16,9 млн.грн. Це було обумовлено зміною ознаки активності ЗДП «Радіоприлад» м. Запоріжжя, яке перейшло від економічно активних підприємств до групи підприємств, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Загалом по області на підприємствах державного сектору економіки заборгованість складає 27,1 млн.грн. На підприємства приватної форми власності припадає 19,1 млн.грн., та підприємства комунальної власності -2,1 млн.грн.

Під час комісії були заслухані арбітражні керуючі підприємств, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та необхідності складання графіка погашення заборгованості.

По закінченню заходу Четвертаком С.І. проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з матеріалами комісії та обговорено ситуацію, що склалась на ЗДП «Радіоприлад» та ПАТ «Бердянськсільмаш», які перебувають на обліку Відділення щодо запобігання виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (25.05.2017)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz