Четвер, 18.10.2018, 09:41

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На засіданні районної комісії в Олександрівському районі м. Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На засіданні районної комісії в Олександрівському районі м. Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

13 грудня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С. Даркової (далі – Комісія).

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного соціального внеску, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На початку засідання С.Даркова поінформувала присутніх про те, що станом на 01.12.2017 заборгованість із виплати заробітної плати існує на 3 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 6166,4 тис. грн.

На засідання комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та Класичний приватний університет.

Обговорюючи складну ситуацію, яка склалась на ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» С. Четвертак звернув увагу присутніх на те, що стан соціально-трудових відносин у структурних підрозділах зазначеного підприємства залишається напруженим та знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

З другого питання було запрошено представників 7 підприємств району, які поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках, необхідності дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати і рекомендацій щодо підвищення рівня оплати праці.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах району.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (13.12.2017)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz