Середа, 12.12.2018, 15:08

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На засіданні районної комісії в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На засіданні районної комісії в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Пель Марина, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

27 квітня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

За статистичними даними, станом на 01.04.2018 борги із виплати заробітної плати існують на 4 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 6111,3 тис. грн., які в порівнянні з попереднім місяцем зросли на 586,8 тис.грн.

На засідання комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», Класичний приватний університет, ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інституту землеустрою» та ТОВ «Арісті».

Під час засідання С.Даркова зазначила, що згідно письмової інформації керівника Класичного приватного університету у продовж квітня було частково погашено заборгованість із виплати заробітної плати, на ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» заборгованість із виплати заробітної плати погашено в повному обсязі.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках, необхідності дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати і рекомендацій щодо підвищення рівня оплати праці.

По закінченню заходу С.Четвертак ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах та було прийнято рішення зняти з обліку Відділення із запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин у ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» м.Запоріжжя.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (27.04.2018)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz