Середа, 12.12.2018, 15:36

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

На засіданні районної комісії в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На засіданні районної комісії в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач О.В., головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

04 грудня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

За статистичними даними, станом на 01.11.2018 борги із виплати заробітної плати існують на 3 економічно активних підприємствах району та 3 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 8349,2 тис. грн., які в порівнянні з попереднім місяцем зросли на 112,4 тис. грн.

На засідання комісії були запрошені керівники економічно активних підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», Класичний приватний університет та ТОВ «Арісті».

Під час засідання було встановлено що на ТОВ «Арісті» ліквідовано борги із виплати заробітної плати.

  • ході обговорення складної ситуації, яка спостерігається на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, Четвертак С. зазначив, що з уповноваженим представницьким органом найманих працівників ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» Відділенням налагоджено постійний дієвий зв'язок, проте керівник інституту продовжує ухилятися від проведення примирних процедур по вирішенню двох колективних трудових спорів (конфліктів), які були зареєстровані у лютому 2018 року. Також зазначив, що уповноважений представницький орган найманих працівників ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» відстоює конституційні права через звернення до правоохоронних органів.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках, необхідності дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати і рекомендацій щодо підвищення рівня оплати праці.

По закінченню заходу С.Четвертак ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах та було прийнято рішення зняти з обліку Відділення із запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин у ТОВ «Арісті» м. Запоріжжя.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (04.12.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz