Четвер, 18.10.2018, 09:51

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Начальник відділення НСПП в Запорізькій області прийняв участь у конференції трудового колективу ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя

Начальник відділення НСПП в Запорізькій області прийняв участь у конференції трудового колективу ПАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя

 

 

М.Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

 

17 жовтня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) С. Четвертак прийняв участь у Конференції трудового колективу ПАТ «Запоріжжяобленерго» та представників Центрального комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.

На порядок денний було винесено розгляд питання виконання рішення примирної комісії по колективному трудовому спору (конфлікту) у ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя та створення на підприємстві комісії по трудовим спорам.

Під час конференції делегатами структурних підрозділів ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя було обговорено питання виконання рішення примирної комісії від 29.03.2017.

За інформацією уповноваженого представницького органу відповідно до Рішення примирної комісії виконання вимоги найманих працівників було покладено на керівника підприємства. Незважаючи на вжиті заходи, станом на 17.10.2017 на підприємстві існує заборгованість із виплати заробітної плати, у зв’язку з чим було розглянуто питання проведення страйку найманими працівниками даного підприємства.

З метою стабілізації стану соціально-трудових відносин, під час проведення конференції, начальником Відділення було зосереджено увагу присутніх, голови профспілки ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя на необхідності практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» під час вирішення даного колективного трудового спору (конфлікту). Також начальник Відділення надав учасникам конференції роз’яснення ст. 22 Закону України «Про енергетику» щодо заборони проведення страйку та запропонував в разі невиконання Рішення примирної комісії і коли рекомендації НСПП щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) сторонами не враховано, застосувати вимоги ст. 25 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Крім цього уповноваженому представницькому органу найманих працівників було надано письмове попередження щодо заборони проведення страйку та правові наслідки порушення чинного законодавства.

За результатами обговорення делегатами конференції було прийнято рішення про проведення страйку, який буде розпочато 01 листопада 2017 року, та буде тривати до повного погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (18.10.2017)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz