Понеділок, 20.08.2018, 21:07

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [373]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Начальником відділення НСПП в Запорізькій області проведено нараду з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного та

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

17 липня 2018 за ініціативи начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака відбулась нарада з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України М. Палієнко. У нараді також взяли участь члени профспілки ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (далі – ПАТ «ЗАЗ»).

Під час наради були розглянуті такі питання: про основні завдання діяльності НСПП та Відділення; про взаємодію Відділення з місцевими органами виконавчої влади у питаннях соціального діалогу; про взаємодію Відділення з місцевими органами виконавчої влади у процесі запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)).

Начальник Відділення С. Четвертак ознайомив учасників наради з основними завданнями НСПП як державного органу, створеного для сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню КТС(К), прогнозування виникнення та сприяння своєчасному їх вирішенню та забезпечення здійснення соціального діалогу. Також він розповів про основні положення Закону України «Про соціальний діалог в Україні», розкрив принципи та форми здійснення соціального діалогу, механізм соціального партнерства, а також ознайомив з роботою Відділення, спрямованою на забезпечення здійснення соціального діалогу в Запорізькій області.

У свою чергу М. Палієнко поінформував про стан соціально-трудових відносин на ПАТ «ЗАЗ». Він зазначив, що у поточному році завод вимушений працювати в залежності від кон’юнктури ринку і економічної ситуації в країні. Обставини, внаслідок яких було фактично зупинене виробництво легкових автомобілів, в даний час зберігаються – це економічна нестабільність, різкий обвал курсу національної валюти і, як наслідок, катастрофічне зниження купівельної спроможності українців. Крім того, досі законодавчо не врегульована ситуація з ввезенням вживаних автомобілів з іноземною реєстрацією. У цій ситуації важко робити оптимістичні прогнози щодо збільшення обсягів виробництва.

За підсумками проведеної наради сторонами обговорено пріоритети щодо подальшої співпраці та узгоджені напрямки спільної діяльності, які сприятимуть стабільності соціально-трудових відносин на ПАТ «ЗАЗ».

С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної наради з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (18.07.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz