Четвер, 15.11.2018, 15:09

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів із виплати заробітної плати – досягнення примирних процедур

Погашення боргів із виплати заробітної плати досягнення примирних процедур

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

28 квітня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання  проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Борисова Б.М.

На порядку денному стояли питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам економічно активних підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у березні 2016 року збільшилася на 13,1 млн. грн., або на 19, 4 % і на 01.04.2016 склала 80,7 млн. грн., насамперед, це зумовлено утворенням заборгованості в 22 структурних підрозділах ВАТ «Запоріжжяобленерго». Борги економічно активних підприємств за березень 2016 року збільшились на 12 млн. грн. або на 47% і на 01.04.2016 становили 36,9 млн.грн. Динаміка погашення боргів в області визначається ситуацією на 43 підприємствах державного сектору економіки, борги яких на 01.04.2016 становили 55,8 млн. грн. або 69,1% від загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати по області.  

На засідання були запрошені керівники 11 підприємств - боржників із виплати заробітної плати області, які доповіли про проблемні питання підприємств,окреслили причини заборгованості із виплати заробітної плати,  вжиті заходи щодо її ліквідації, а також джерела погашення боргів.

Під час роботи Комісії Четвертак С.І. зазначив,  що через значні обсяги заборгованості із виплати заробітної плати між найманими працівниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» м.Запоріжжя та ВАТ «Запоріжжяобленерго»                      м. Запоріжжя виник колективний трудовий спір (конфлікт). Відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» було утворено трудовий арбітраж, який виніс рішення задовольнити вимогу найманих працівників. На виконання Рішення трудового арбітражу по даному колективному трудовому спору 12 квітня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати на ВАТ «Запоріжжяобленерго» та його підвідомчих підприємствах було ліквідовано.

Також, під час обговорення ситуації на КП "Бердянськводоканал" Бердянської міської ради начальник Відділення зазначив, що стан соціально-трудових відносин на підприємстві досить напружений, ведеться постійна  спільна з Запорізькою обласною організацією профспілки робітників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України робота з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

По закінченню заходу Четвертаком С.І. проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (29.04.2016)
Переглядів: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz