Четвер, 18.10.2018, 10:20

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів із виплати заробітної плати – сумісна справа

Погашення боргів із виплати заробітної плати – сумісна справа

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

23 лютого 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна.

Під час засідання були розглянуті питання щодо про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом; про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї працівникам КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

За даними органів статистики загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області у січні 2017 року збільшилась на 8,9 млн.грн., або на 113% і на 01.02.2017 склала 77,1 млн. грн.

Динаміка погашення боргів із виплати заробітної плати в Запорізькій області тривалий час визначається ситуацією на підприємствах державного сектору економіки. Так борги 49 розташованих на території області підприємств державного сектору економіки станом на 01.02.2017 склали 59,3 млн. грн. , що становить 77% від загальної суми заборгованості по області.

Борги економічно активних підприємств за січень збільшилися на 7,1 млн.грн. або 13%, і станом на 01.02.2017 склали 61,8 млн. грн.

Заборгованість перед працівниками підприємств, що перебувають у процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, у січні збільшилася на 1,7 млн. грн. (на 12,6 %) і склала 15 млн.грн.

Під час комісії були заслухані керівники районних державних адміністрацій області та арбітражні керуючи підприємств, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Голова Запорізького обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення, арбітр НСПП Алла Малигіна зосередила увагу комісії на проблемах працівників КП «Облводоканал» які більш 3-х місяців не отримують заробітну плату.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень і рекомендацій щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та складання графіка погашення заборгованості.

По закінченню заходу Четвертаком С.І. проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з матеріалами комісії та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) стан соціально-трудових відносин на КП «Облводканал» Запорізької обласної ради та ЗДП «Радіоприлад» м. Запоріжжя.

 

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (24.02.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz