Понеділок, 28.05.2018, 12:56

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів із виплати заробітної плати в м. Запоріжжя – головне завдання

Погашення боргів із виплати заробітної плати в м. Запоріжжя

–  головне завдання

 

Г. Кобзєва, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

        

         29 березня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови  В. Малиш.

         На порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя. На засіданні були запрошені керівники  ряду підприємств міста, що мають борги із виплати заробітної плати працівникам.

         Головуюча зазначила, що борги із виплати заробітної плати на підприємствах м. Запоріжжя зросли в порівнянні з початком року з 21,2 млн. грн. до 27,0 млн. грн. При цьому 58,0% боргів із виплати заробітної плати працівникам припадає на підприємства державної форми власності.

         Комісія заслухала пояснення голів районних адміністрацій Запорізької міської ради і керівників запрошених на засідання підприємств щодо причин утворення боргів із виплати заробітної плати, а також  пропозиції щодо їх ліквідації. Серед інших, пояснення щодо заборгованості працівникам були надані  представниками Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», де тривають колективні трудові спори;  ТОВ Командитного товариства «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов і Компанія», Комунального підприємства «Паркування», ТОВ «Налагоджувально-монтажне підприємство «Енергосервіс», ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс», які перебувають на обліку Відділення по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), та інших.

         Необхідні роз’яснення щодо ситуації  на Державному підприємстві «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» надав у своєму виступі С. Четвертак, який зазначив, що Відділення постійно співпрацює зі сторонами соціально-трудових відносин підприємства та сприяє поліпшенню стану соціально-трудових відносин і вирішенню колективних трудових спорів. 

 Голови районних адміністрацій отримали доручення провести співбесіди з керівниками підприємств – боржників з питань виплат заборгованості працівникам та гарантій дотримання трудового законодавства. По кожному підприємству мають бути складені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати,  щотижнево відстежуватися їх виконання.

         За підсумками роботи Комісії, у Відділенні проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

  

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (31.03.2016)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz