Понеділок, 28.05.2018, 12:54

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів із виплати заробітної плати в м. Запоріжжя – сумісна справа

Погашення боргів із виплати заробітної плати в м. Запоріжжя

–  сумісна справа

 

Г. Кобзєва, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

        

         19 квітня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак взяв участь у виїзному засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови  В. Малиш. Засідання відбулося в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесеновському району.

         На порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя. На засіданні були запрошені керівники  ряду підприємств міста, що мають борги із виплати заробітної плати працівникам.

         Головуюча зазначила, що борги із виплати заробітної плати на підприємствах м. Запоріжжя зросли як в порівнянні з початком року, так і в порівнянні з початком попереднього місяця, і складають станом на 01 квітня 2016 року, за оперативними даними, близько 33,0 млн. грн.  

         Комісія заслухала пояснення голів районних адміністрацій Запорізької міської ради і керівників запрошених на засідання підприємств щодо причин утворення боргів із виплати заробітної плати, а також  пропозиції щодо їх ліквідації. Серед інших, пояснення щодо заборгованості працівникам були надані  представниками ТОВ Командитного товариства «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов і Компанія» м. Запоріжжя, де щомісячно відбувається нарощення заборгованості із виплати заробітної плати. Ситуацію щодо Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», де тривають колективні трудові спори, прокоментувала заступник голови Олександрівської районної адміністрації м. Запоріжжя                     С. Даркова. Вона окреслила активну позицію нового керівництва інституту, а також, проблеми, що залишаються,  і можливі шляхи їх вирішення.  Користуючись нагодою, С. Четвертак подякував Олександрівській районній адміністрації м. Запоріжжя за активну участь у вирішенні колективних трудових спорів на Державному підприємстві «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект». Під час обговорення ситуації на ВАТ «Запоріжжяобленерго» представниками підприємства було підтверджено, що борги із виплати заробітної плати працівникам ліквідовані, стан соціально-трудових відносин стабільний. Необхідну інформацію щодо вирішення колективного трудового спору, що тривав на ВАТ «Запоріжжяобленерго», надав присутнім С. Четвертак.

Голови районних адміністрацій отримали доручення провести співбесіди з керівниками підприємств – боржників з питань виплат заборгованості працівникам та гарантій дотримання трудового законодавства. По кожному підприємству мають бути складені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати,  щотижнево відстежуватися їх виконання.

         За підсумками роботи Комісії, у Відділенні проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

  

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (20.04.2016)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz