Вівторок, 20.02.2018, 20:24

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів із виплати заробітної плати в м. Запоріжжя – завдання невідкладне

Погашення боргів із виплати заробітної плати в м. Запоріжжя

–  завдання невідкладне

 

Ганна Кобзєва, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

        

         25 січня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв  участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням міського голови Володимира Буряка.

         На порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя. На засіданні були запрошені керівники  понад 30 підприємств (економічно активних та підприємств-банкрутів), що мають борги із виплати заробітної плати.     Головуючим було зазначено, що у грудні 2015 року підприємства міста Запоріжжя зменшили заборгованість із виплати заробітної плати на 5,8 млн. грн. На початок січня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати становила 21,2 млн. грн. на 32 підприємствах міста. При чому 60,6% зазначеної суми заборгованості або 12,8 млн. грн. склали борги 10 підприємств державної форми власності.

         Комісія заслухала пояснення голів районних адміністрацій Запорізької міської ради і керівників запрошених на засідання підприємств щодо наявності боргів із виплати заробітної плати, а також  пропозиції щодо їх ліквідації. Серед інших, пояснення щодо боргів працівникам були надані  керівниками Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» та Державного підприємства «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», де тривають колективні трудові спори;  ТОВ «Ювенергочорметремонт»,  ПАТ «Запоріжавтоматика», Командитного товариства «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов і Компанія». Голови районних адміністрацій отримали доручення провести особисті зустрічі з керівниками підприємств – боржників з питань виплат заборгованості працівникам та гарантій дотримання трудового законодавства. По кожному підприємству мають бути складені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та щотижнево відстежуватися їх виконання.

         За підсумками роботи Комісії, у Відділенні проведено робочу нараду, на якій працівники ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

  

   

        

            

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (25.01.2016)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz