Вівторок, 20.02.2018, 20:23

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів перед працівниками – спільне завдання

Погашення боргів перед працівниками – спільне завдання

 

Кобзєва Ганна, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

 

21 жовтня 2015 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв  участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Олександра Кузьміна.

         На початку засідання присутніх було ознайомлено зі статистичними даними по заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя.         Головуючий зазначив, що загальна сума боргів із виплати заробітної плати склала 28,7 млн. грн., в тому числі – 18,3 млн. грн. – на 20 економічно активних підприємствах, 10,4 млн. грн. – на 10 підприємствах, де запроваджена процедура банкрутства або відновлення платоспроможності боржника.

         Найбільш крупними боржниками серед економічно активних підприємств міста є такі, як Командитне товариство „Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов” і компанія”, Державне підприємство „Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, Державне підприємство „Державний проектний інститут „Запоріжцивільпроект”. Водночас, повідомив, що повністю ліквідували борги із виплати заробітної плати працівникам КП „Основаніє” та ЗКП МЕ „Запоріжелектротранс”.     

            Для розгляду стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на засідання було запрошено керівництво п’яти  підприємств-боржників м. Запоріжжя, а саме ПрАТ „ПМК № 28 Водбуд”, ПП  „Промто Плюс”, ТОВ „СПМК 199”, ЗВКП ДП „Укрдіпродор”, ТОВ „Запорізькі машинобудівні технології” .

            Під час засідання Комісії керівники підприємств-боржників надали пояснення щодо наявності боргів по заробітній платі, а начальники районних управлінь праці та соціального захисту населення відзвітували про результати проведеної роботи на підприємствах щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам.

Так, за поясненням керівників ПП  „Промто Плюс” (виробництво інструментів) та ПрАТ „ПМК № 28 Водбуд” (будівництво будівель), причинами виникнення боргів працівникам є відсутність обсягів робіт. На останніх трьох підприємствах борги із виплати заробітної плати  виникли через наявність дебіторської заборгованості.

Під час обговорення ситуації на підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати,  начальник Відділення зазначив, що саме невиконання вимог законодавства про працю призводить до загострення соціально-трудових відносин та виникнення конфліктів в трудових колективах підприємств та організацій.  

            За підсумками роботи Комісії, у Відділенні було проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста. 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (27.10.2015)
Переглядів: 121 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz