Вівторок, 20.02.2018, 20:26

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Погашення боргів перед працівниками – задача спільна

Погашення боргів перед працівниками – задача спільна

 

Ганна Кобзєва, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

        

         19 листопада заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) Оксана Клепач взяла  участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Олександра Кузьміна.  

         До відома присутніх було доведено, що в м. Запоріжжя борги із виплати заробітної плати на початок листопада 2015 року має 31 підприємство, з них:  21 – економічно активне, 9 підприємств -  на яких запроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 1 – економічно неактивне.

         Для розгляду стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на засідання було запрошено керівництво п’яти  підприємств - боржників                     м. Запоріжжя, зокрема ТОВ «Константа»,  ТОВ «Ювенергочорметремонт», ТОВ «Науково-впроваджувальне підприємство «МАК», ТОВ «Запорізькі машинобудівні технології», ПАТ «Завод «Запоріжавтоматика».

            Під час засідання Комісії керівники підприємств-боржників надали пояснення щодо наявності боргів по заробітній платі, а начальники районних управлінь праці та соціального захисту населення відзвітували про результати проведеної роботи на підприємствах щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам.

         Так, представник ТОВ «Науково-впроваджувальне підприємство «МАК» запевнила, що на момент засідання Комісії заборгованість із виплати заробітної плати ліквідована, нові борги не утворюватимуться. На ТОВ «Ювенергочорметремонт» борги із виплати заробітної плати, за поясненням представника підприємства,  мають бути виплачені після отримання коштів від дебітора. Дебіторська заборгованість є також причиною виникнення боргів із виплати заробітної плати на ТОВ «Запорізькі машинобудівні технології» та ПАТ «Завод «Запоріжавтоматика». На ТОВ «Константа», за інформацією керівництва, заборгованість працівникам планують погасити за рахунок відшкодування податку на додану вартість.  

            За підсумками роботи Комісії, у Відділенні було проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста. 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (23.11.2015)
Переглядів: 107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz