Понеділок, 28.05.2018, 12:55

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Примирна комісія по вирішенню КТС (к) на ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя закінчила свою роботу

Примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору на ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя закінчила свою роботу

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  

 

12.04.2016 за сприянням відділення НСПП в Запорізькій області (далі Відділення) відбулось засідання примирної комісії  по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками  Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя та Державним підприємством «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя (082-14/08-В з 15.12.2014).  

Примирна комісія відновила свою роботу після тривалої перерви, яка сталась в наслідок ухилення попередніх керівників інституту від проведення примирних процедур.

Призначений керівник інституту вступив в свої повноваження в березні 2016 року та наказом затвердив склад примирної комісії від сторони ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект». Сторона найманих працівників також внесла певні зміни до складу комісії, що було затверджено Постановою профспілкового комітету ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект».

На засідання примирної комісії були запрошені представники: Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради, Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації, Управління розвитку комунальної інфраструктури Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва  Запорізької обласної державної адміністрації, Олександрівської районної адміністрації м. Запоріжжя, Управління праці та соціального захисту населення по Олександрівському району м. Запоріжжя, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців)  «Потенціал». 

На початку засідання начальник Відділення  Четвертак С.І. ознайомив присутніх з Розпорядженням НСПП від 19 грудня 2014 року № 227 про реєстрацію зазначеного  колективного трудового спору (конфлікту) та Регламентом роботи примирної комісії. Члени комісії обрали голову та секретаря.

В ході роботи примирної комісії були розглянуті всі шість зареєстрованих вимог найманих працівників. Новий керівник ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» Кашуба О.В. доповіла про проведену, спільну з представницьким органом найманих працівників, роботу по виходу підприємства із кризового становища та обґрунтовано відповіла на запитання учасників засідання.

В процесі обговорення вимог сторони колективного трудового спору (конфлікту) дійшли спільного висновку вважати колективний трудовий спір між найманими працівниками  Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя та Державним підприємством «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя вирішеним.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (13.04.2016)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz