Понеділок, 20.08.2018, 21:07

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [373]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена нарада з директором Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

25 липня 2018 року за ініціативи начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака відбулась нарада з директором Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації А. Антоновим з питань стану соціально-трудових відносин на промислових підприємствах області.

Під час наради А. Антонов проінформував про стан соціально-трудових відносин на промислових підприємствах області, зокрема щодо невиконання вимог трудового законодавства в частині оплати праці та погашення заборгованості із неї. Також він розповів про заходи, які вживаються керівництвом області для вирішення конфліктних питань.

У ході розмови особливу увагу було приділено розгляду питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя, ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м. Мелітополь та ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» м. Запоріжжя.

С. Четвертак зазначив, що 21.03.2017 був зареєстрований колективний трудовий спор (конфлікт) (далі – КТС(к)) між найманими працівниками ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя та ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя. З метою сприяння у вирішенні даного КТС(к) Відділенням щомісячно проводились узгоджувальні зустрічі та засідання примирної комісії. Стан соціально-трудових відносин напружений. Виконання рішення примирної комісії перебуває на постійному контролі Відділення.

Крім того, начальник Відділення повідомив про те, що стан соціально-трудових відносин на ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м. Мелітополь вкрай напружений. А в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» м. Запоріжжя існує ймовірність виникнення КТС(к) через наявність заборгованості із виплати заробітної плати. Відділенням проводиться консультативно-правова та роз’яснювальна робота зі сторонами соціально-трудових відносин по вирішенню конфліктних питань в правому полі. Стан соціально-трудових відносин на зазначених підприємствах перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню КТС(к).

За підсумками проведеної наради обговорено пріоритети щодо подальшої співпраці та узгоджені напрямки спільної діяльності, які сприятимуть стабільності соціально-трудових відносин на промислових підприємствах області.

С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної наради з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (25.07.2018)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz