Субота, 22.09.2018, 17:58

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена нарада з директором Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

13 липня 2018 за ініціативи начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака відбулась нарада з директором Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації В. Литвиненком (далі – директор Департаменту) з питань стану соціально-трудових відносин на підприємствах житлово-комунального господарства області.

Під час зустрічі В. Литвиненко проінформував про ситуацію щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на галузевих підприємствах області, зокрема щодо ситуацій що склались на КП «Облводоканал» м. Запоріжжя, КП «Бердянськміськліфт» м. Бердянськ та КП «Підприємство комунальної власності» м. Енергодар. Директор Департаменту зазначив, що загальна заборгованість підприємств водопровідно-каналізаційного господарства та теплопостачання за спожиту електроенергію складає 43,9 млн. грн. Найбільшим боржником є комунальне підприємство «Підприємство комунальної власності» у м. Енергодар. Крім того, на зазначеному підприємстві існує факт порушення пунктів колективного договору в частині своєчасної виплати заробітної плати. Ситуація з невиконанням трудового законодавства негативно впливає на стан соціально-трудових відносин, та може стати причиною виникнення колективного трудового спору (конфлікту). Під час обговорення фінансово-економічного стану на КП «Облводоканал» м. Запоріжжя В. Литвиненко повідомив, що підприємству надається фінансова допомога за рахунок обласного бюджету. Керівництвом КП «Облводоканал» на засіданні бюджетної комісії Запорізької обласної ради представлений стратегічний план розвитку та інвестиційну програму діяльності підприємства.

У свою чергу С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на КП «Облводоканал» м. Запоріжжя перебував на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), зі сторонами соціально-трудових відносин підприємства була проведена консультативно-правова та роз’яснювальна робота по вирішенню конфліктних питань в правому полі. Відповідно до інформації Запорізької обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, на зазначеному підприємстві спостерігається зростання заборгованості з виплати заробітної плати, що негативно впливає на стан соціально-трудових відносин.

За підсумками проведеної наради сторонами прийнято рішення заслухати керівників зазначених підприємств на засіданні відомчої комісії Департаменту з питань погашення заборгованість із виплати заробітної плати за участю Відділення. Також обговорено пріоритети щодо подальшої співпраці та узгоджені напрямки спільної діяльності, які сприятимуть стабільності соціально-трудових відносин на підприємствах житлово-комунального господарства області.

С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної наради з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на КП «Бердянськміськліфт» м. Бердянськ та КП «Підприємство комунальної власності» м. Енергодар.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (16.07.2018)
Переглядів: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz