Понеділок, 20.08.2018, 21:07

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [373]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена нарада з головою Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

13 липня 2018 року напередодні Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості у приміщенні Запорізької обласної ради профспілок за ініціативи начальника Відділення С. Четвертака відбулась нарада з головою Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України В. Сєдовим.

Під час зустрічі В. Сєдов поінформував про стан здобутки та недоліки діяльності металургійних підприємств області. Він зазначив, що Запорізька область продовжує зберігати 3 місце серед регіонів України за обсягами реалізованої промислової продукції (8,8% обсягу реалізації по Україні). За підсумками І кварталу 2018 року чисельність працюючих у металургійному комплексі області складає 28,4 тис. осіб або 20% від загальної чисельності працюючих у промисловості області, у гірничодобувній галузі промисловості – 6,1 тис. осіб або 4,3% від загальної чисельності працюючих у промисловості. В цілому металургійний комплекс в Запорізькі області працює стабільно, проте складнощі, які обумовлені кон’юнктурою ринку, виникають постійно. Поряд з цим, на металургійних підприємствах області колективними договорами забезпечені достатньо високі соціальні гарантії та динаміка росту рівня заробітної праці.

У свою чергу С. Четвертак зазначив, що на одному з найбільших підприємств галузі – ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна м. Запоріжжя має місце високий рівень зносу основних виробничих фондів, порушення технології виробництва та погіршення внаслідок цього якості продукції, збільшення навантаження на одне робоче місце при відсутності росту оплати праці, високий рівень травматизму тощо. Подальше падіння обсягів виробництва, яке призводить до зменшення рівня оплати праці, може стати чинником загострення стану соціально-трудових відносин на підприємстві. Тим більш наймані працівники зазначеного підприємства вже мають досвід вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) через невиконання вимог законодавства про працю в частині її оплати.

Крім того, С. Четвертак зазначив, що на обліку Відділення перебуває ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» м. Запоріжжя, де станом на 01.06.2018 заборгованість зі виплати заробітної плати складає 1468,4 тис. грн. перед 175 найманими працівниками і вона продовжує збільшуватись. Керівництвом підприємства термін погашення заборгованості не визначено, а борги погашаються по мірі надходження коштів.

Підсумком проведеної зустрічі стало узгодження напрямів спільної діяльності, які сприятимуть стабільності соціально-трудових відносин на металургійних підприємствах області, а також обговорено пріоритети та пропозиції щодо подальшої співпраці Відділення з Профспілкою.

Також С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (13.07.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz