Субота, 22.09.2018, 18:45

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена робоча зустріч з головою Запорізької обласної організації Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Україн

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

07 вересня 2018 року у приміщенні відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) за ініціативи начальника Відділення С. Четвертака відбулась зустріч з головою Запорізької обласної організації Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України О. Сірик.

Під час зустрічі О.Сірік поінформувала про стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Голова Профспілки зазначила, що стан СТВ на підприємствах та організаціях автомобільного транспорту та шляхового господарства області вкрай напружений у зв’язку із наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам. Службою автомобільних доріг у Запорізькій області досі не сплачені в повній мірі рахунки за вже проведені ремонтні робіти та не підписані відповідні акти виконаних робіт.

Однак О.Сірик запевнила, що всі отримані кошти, які надходять на рахунки підприємства, в першу чергу будуть направлені на погашення заборгованості по заробітній платі та виплачені працівникам підприємства.

У свою чергу С. Четвертак зазначив, що станом на 01.08.2018 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» становила 4762,8 тис. грн. Стан СТВ на всіх структурних підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» у зв’язку з невиконанням вимог законодавства про працю знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)).

Крім того, в ході зустрічі С.Четвертак зосередив увагу на дотриманні положень колективного договору на зазначених підприємствах, оскільки даний договір є обов’язковим для виконання сторонами. Також він зазначив, що Відділенням проводиться консультативно-правова та роз’яснювальна робота зі сторонами соціально-трудових відносин по вирішенню конфліктних питань в правому полі.

Наприкінці зустрічі були обговорені шляхи подальшої співпраці Відділення з Профспілкою та напрями спільної діяльності, яка сприятиме стабільності стану соціально-трудових відносин на підприємствах автомобільного транспорту та шляхового господарства області.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (07.09.2018)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz