Субота, 22.09.2018, 17:51

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена робоча зустріч з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників культури України

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

05 вересня 2018 року у приміщенні Запорізької обласної ради профспілок відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників культури України (далі – Профспілка) О. Бойко.

Під час зустрічі були розглянуті питання дотримання вимог чинного законодавства про працю та захисту трудових та соціально-економічних прав працівників закладів культури Запорізької області.

У ході бесіди О. Бойко зазначила, що Профспілка об’єднує 4 міських та 19 районних організацій Профспілки, до її складу входять понад 4,9 тис. членів.

Під час обговорення стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) у закладах культури О. Бойко доповіла про ситуацію, яка склалась у Палацах культури «Титан» та «Хортицький» м.Запоріжжя. Оскільки Запорізька міська рада не забезпечує на належному рівні фінансування зазначених закладів культури, працівники цих Палаців культури готують проведення зборів трудових колективів по вирішенню зазначеного питання. Крім того, на сесії Запорізької міської ради не розглянуто питання виділення коштів для проведення робіт з реконструкції ПК «Хортицький» м.Запоріжжя. Так досі не визначено джерело фінансування ремонтних робіт, оскільки необхідні кошти у міському бюджеті відсутні. Проблеми з фінансуванням та незадовільний матеріально-технічний стан негативно впливає на стан СТВ у трудових колективах закладів культури.

Також О. Бойко також зазначила, що Запорізька міська рада вирішила провести конкурси на посади керівників комунальних закладів культури м.Запоріжжя. Так, відбудуться конкурси на посади директорів одного театру та трьох палаців культури обласного центру. Проведення конкурсів в Запорізькому міськвиконкомі обґрунтовують тим, що у чинних директорів закладів завершився строк дії контрактів.

У свою чергу С. Четвертак поінформував про основні завдання НСПП як державного органу, створеного для сприяння поліпшенню СТВ та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), прогнозування виникнення та сприяння своєчасному їх вирішенню та забезпечення здійснення соціального діалогу. Також він зазначив, що розбіжності між працівниками закладів культури та власником в особі Запорізької міської ради необхідно вирішувати лише в правовому полі у відповідності із Законом України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”.

Наприкінці зустрічі були обговорені пріоритети щодо подальшої співпраці та узгоджені напрямки спільної діяльності, які сприятимуть стабільності соціально-трудових відносин в закладах культури Запорізької області.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (06.09.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz