Субота, 22.09.2018, 17:46

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена робоча зустріч з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

Проведена робоча зустріч з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

14 серпня 2018 року у приміщенні Запорізької обласної ради профспілок відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака та голови Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України (далі - Профспіка) Бальченко І.А.

Під час зустрічі були розглянуті питання дотримання вимог чинного законодавства в ході впровадження медичної реформи та стан соціально-трудових відносин в медичних закладах області.

В ході бесіди Ірина Бальченко зазначила, що на сьогодні, Запорізька обласна профспілка працівників охорони здоров’я України налічує понад 39,7 тис. членів, які працюють у 162 медичних закладах. Обласною Профспілкою налагоджена співпраця, як з Вільною профспілкою медичних працівників України, так із Департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації. У всіх закладах охорони здоров’я Запорізької області відсутня заборгованість із виплати заробітної плати. Конфліктних ситуацій в трудових колективах медичних закладів немає. Однією з болючих проблем є відтік кадрів та членів Профспілки.

Також голова Профспілки зазначила, що з впровадження медичної реформи виникає ряд питань щодо навантаження медичних працівників, оплати праці тощо. Зміни в оплаті праці очікується вже з січня 2019 року.

В свою чергу С. Четвертак поінформував про основні завдання НСПП як державного органу, створеного для сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), прогнозування та запобігання їх виникненню, а також забезпечення здійснення соціального діалогу; про основні положення Закону України «Про соціальний діалог в Україні», розкрив принципи та форми здійснення соціального діалогу та механізм соціального партнерства.

Керівник Відділення запропонував голові Профспілки здійснити передплату всеукраїнського інформаційно-аналітичного Бюлетеня НСПП, в якому друкуються міжнародна практика вирішення колективних трудових спорів, наукові дослідження, точка зору сторін соціально-трудових відносин, профспілок та їх об’єднань, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, досвід роботи відділень НСПП по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів).

В кінці зустрічі були обговорені шляхи подальшої співпраці Відділення з Профспілкою та напрями спільної діяльності, яка сприятиме стабільності соціально-трудових відносин в закладах охорони здоров’я Запорізької області ,.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (15.08.2018)
Переглядів: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz