Субота, 22.09.2018, 17:46

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведена робоча зустріч з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

05 вересня 2018 року у приміщенні Запорізької обласної ради профспілок відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертака з головою Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (далі – Профспілка) Н. Гринь.

Під час зустрічі були розглянуті питання дотримання вимог чинного законодавства про працю та стан соціально-трудових відносин в закладах освіти Запорізької області.

У ході бесіди Н. Гринь зазначила, що Профспілка об’єднує 40 організацій Профспілки та 1002 первинних профспілкових організацій, з яких 8 первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. На сьогодні Профспілка є найчисельнішою громадською організацією області, до її складу входять понад 74 тис. членів.

Під час обговорення стану соціально-трудових відносин у закладах освіти області Н.Грінь доповіла про ситуацію щодо реорганізації Запорізької державної інженерної академії шляхом приєднання до Запорізького національного університету. Таке об’єднання двох Вузів дозволить забезпечити фінансову стабільність, стан соціально-трудових відносин та організований початок спільного 2019-2020 навчального року за показниками набору не нижчими ніж в поточному році. Голова Профспілки зазначила, що після ухвалення рішення про об’єднання академії та університету на вчених радах вишів та на зборах трудових колективів воно буде подане на розгляд Кабінету Міністрів України. Це надасть змогу вже з 1 січня 2019 року приступити до приєднання ЗДІА як інституту Запорізького національного університету.

Також Н.Грінь поінформувала про те, що у зв’язку з тим, що на даний час не виконується Постанова Кабінету Міністрів України №22 від 11.01.2018 стосовно підвищення оплати праці педагогічних працівників, Профспілкою спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації готується спільне звернення до виконавчих органів з розгляду зазначеного питання.

У свою чергу С. Четвертак поінформував про основні завдання НСПП щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), прогнозування та запобігання їх виникненню, про основні положення Закону України «Про соціальний діалог в Україні», розкрив принципи та форми здійснення соціального діалогу та механізм соціального партнерства.

Наприкінці зустрічі були обговорені шляхи подальшої співпраці Відділення з Профспілкою та напрями спільної діяльності, яка сприятиме стабільності стану соціально-трудових відносин в закладах освіти Запорізької області.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами проведеної зустрічі з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (05.09.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz