Середа, 12.12.2018, 14:45

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведено «круглий стіл» з представниками ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод»

Проведено «круглий стіл» з представниками ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод»

 

Оксана Клепач головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

21 вересня 2016 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Відділення) було проведено круглий стіл з представниками трудового колективу ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» м. Запоріжжя, за участю головного правового інспектора з питань праці Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, арбітра НСПП - Щербака В.П. Засідання проводилось під головуванням начальника Відділення  Сергія Четвертака.

На порядку денному стояли питання: про проведену роботу Відділення на звернення працівників ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» щодо  порушень трудового законодавства; про результати перевірки ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області; про результати перевірки ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Запорізькою обласною організацією профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України.

По першому питанню керівник Відділення визначив основні питання звернення працівників ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод», зосередив увагу присутніх на вирішення конфліктних питань в правовому руслі, із застосуванням Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», та доповів про заходи, що були здійснені Відділенням з метою врегулювання конфліктних питань між сторонами соціально-трудових відносин на ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод».

  По другому питанню Сергій Четвертак ознайомив представників трудового колективу з результатами перевірки ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області», яка була проведена на запит Відділення.

По третьому питанню порядку денного було заслухано Шербака В.П., який зазначив що в ході перевірки Запорізькою обласною організацією профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» порушень трудового законодавства не виявлено. Також, керівництвом підприємства до 01.10. 2016 будуть доопрацьовані заходи щодо поліпшення умов праці на робочих місцях із шкідливими умовами праці з урахуванням атестації робочих місць.

Представники трудового колективу  прийняли до відому отриману інформацію про результати перевірки та роз’яснення трудового законодавства, зокрема  законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).

 

 

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (23.09.2016)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz