Четвер, 15.11.2018, 16:34

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведено останнє засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у 2017 році

Проведено останнє засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати у 2017 році

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

26 грудня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області С.Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації, заступника голови комісії Е.Гугніна.

Під час засідання було розглянуто питання про проведену Запорізькою обласною державною адміністрацією роботу з погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області та завдання на 2018 рік.

На початку засідання було зазначено, що загальна сума заборгованості із виплати по області у листопаді 2017 року зменшилася на 1,4 млн. грн., або на 1,2% , і станом на 01.12.2017 склала 112,8 млн. грн.

Борги економічно активних підприємств за листопад 2017 року зменшилися на 3,5 млн. грн., або на 4,2 %, і на 01.12.2017 становили 80,6 млн. грн.

Динаміка погашення боргів із виплати заробітної плати в області продовжує визначатися ситуацією на 46 підприємствах державного сектору економіки (державні підпрємства та ті, у статутному фонді яких частка державної власності перевищує 50 %), де борги на 01.12.2017 становили 92,9 млн. грн., що складає 82,3 % від загальної суми заборгованості по області.

Найскладніша ситуація спостерігається на підприємствах державного сектору економіки, що підпорядковані:

Фонду державного майна України - 3 підприємства із сумою 64,2 млн. грн. (найбільший боржник - 22 структурні підрозділи ПАТ «Запоріжжяобленерго»); Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України - 2 підприємства із сумою 12,1 млн. грн. (ЗДП «Кремнійполімер» та ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект»); Державному агенству автомобільних доріг України - 13 структурних підрозділів ДП «Запорізький облавтодор»; ДК «Укроборонпром» - 3 підприємства із сумою 5,9 млн. грн. (найбільший боржник ДП «Радіоприлад»); Міністерству економічного розвитку і торгівлі України - (ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш»); Державному агенству резерву України (ДП «Хлібна база № 74») тощо.

Під час обговорення ситуації на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя, С. Четвертак, зазначив, що стан соціально-трудових відносин на підприємстві вкрай напружений, Відділенням проводиться роз’яснювальна робота з представниками найманих працівників щодо практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та запропонував запросити керівника ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя на наступне засідання Комісії.

Також, начальник Відділення звернув увагу присутніх на конфліктогенну ситуацію та страйкові події на ПАТ «Запоріжжяобленерго», які відбулись з 19 по 22 грудня 2017 року.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань, для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста, та вирішено стан соціально-трудових відносин на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя, взяти на облік з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (26.12.2017)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz