Понеділок, 28.05.2018, 12:46

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведено узгоджувальне засідання по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпр

Проведено узгоджувальне засідання по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м.Запоріжжя 

 

М.Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області 

 

 

07 жовтня 2016 року за сприянням відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) відбулось узгоджувальне засідання по вирішенню  колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками  Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя та Державним підприємством «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя.

В засіданні прийняли участь представники: Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва  Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, Олександрівської районної адміністрації м. Запоріжжя, Управління праці та соціального захисту населення по Олександрівському району м. Запоріжжя, Запорізької обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів. 

На початку засідання начальник Відділення Сергій Четвертак  ознайомив присутніх з Розпорядженням НСПП від 24 березня 2014 року № 062-р про реєстрацію зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) та порядком денним засідання.

В ході засідання було заслухано директора ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» Кашубу О.В. яка доповіла про проведену, спільно з уповноваженим представницьким органом найманих працівників, роботу по задоволенню вимог, які залишаються не вирішеними та заходи, які здійснюються для виведення підприємства із кризового становища. Також зазначила, що активна взаємодія підприємства з органами місцевого самоврядування дає змогу підприємству укладати угоди на виконання проектних робіт.

Під час обговорення питань керівник інституту обґрунтовано відповіла на запитання учасників засідання.

По закінченню заходу сторонам колективного трудового спору (конфлікту) було зазначено на необхідності своєчасного щомісячного інформування Відділення про стан виконання рішення примирної комісії.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (07.10.2016)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz