Четвер, 15.11.2018, 16:21

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведено узгоджувальне засідання з питань виконання Рішення примирної комісії по вирішенню КТС (к) на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект"

Проведено узгоджувальне засідання з питань  виконання Рішення примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя

 

Кобзєва Ганна, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

 

12 квітня 2016 року, за ініціативою відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення),  було проведено узгоджувальне засідання з питань  виконання Рішення примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя та  ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, який було зареєстровано Розпорядженням НСПП від 24.03.2014 № 062-р. 

Засідання проводилось у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації, під головуванням начальника Відділення С. Четвертака.

На засіданні, окрім сторін колективного трудового спору (конфлікту), були присутні: заступник виконавчого директора Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців)  «Потенціал» І. Стрельбицька, заступник начальника відділу державних соціальних програм  Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради О. Кравець, заступник начальника відділу Управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації О. Пасько, начальник Управління розвитку комунальної інфраструктури Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької облдержадміністрації Д. Кабанов, заступник голови Олександрівської районної адміністрації м. Запоріжжя С. Даркова, начальник відділу Управління праці та соціального захисту населення по Олександрівському району м. Запоріжжя  І. Бухтулова.  

Згідно порядку денного, на засіданні  було розглянуто питання  про стан виконання Рішення примирної комісії по зазначеному колективному трудовому спору.  

На початку засідання С.Четвертак зазначив, що узгоджувальне засідання є однією з форм проведення примирних процедур. Ознайомив присутніх з Розпорядженням НСПП від 24.03.2014 № 062-р «Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Державного підприємства «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект»                         м. Запоріжжя та  Державним підприємством «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя. Начальник Відділення окреслив, що попереднім керівництвом не виконувалось Рішення примирної комісії, натомість, теперішнє керівництво інституту активно співпрацює як з трудовим колективом, так і з Відділенням щодо вирішення колективного трудового спору.

В процесі засідання було розглянуто виконання пунктів Рішення примирної комісії. В обговоренні прийняли участь  директор ДП«Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», представники уповноваженого представницького органу найманих працівників, представники  Олександрівської районної адміністрації м. Запоріжжя, Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації, працівники Відділення.

За результатами узгоджувального засідання сторонами колективного трудового спору  було прийнято рішення про зняття з реєстрації двох вимог, як таких, що вирішені. 

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (13.04.2016)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz