Понеділок, 20.08.2018, 21:07

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [373]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Проведено засідання Запорізької обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах житлово-комунального г

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

20 липня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної адміністрації В. Литвиненка.

Згідно порядку денного на засіданні комісії розглянуто питання про стан виконання заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення в подальшому її виникнення на комунальному підприємстві «Облводоканал» Запорізької обласної ради (далі – КП «Облводоканал»).

В ході засідання було заслухано генерального директора КП «Облводоканал» С. Басанського, який доповів про стан виплати заборгованості із заробітної плати перед найманими працівниками підприємства та його структурних підрозділів. С. Басанський звернув увагу присутніх на проблемні питання, які виникають на підприємстві та окреслив заплановані шляхи виходу із ситуації, що склалась. Він наголосив, що підприємство має намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Лише встановлення економічно обґрунтованих тарифів дозволить підприємству забезпечити безперебійне та якісне надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, вчасно і в повному обсязі розраховуватися з обов’язковими поточними платежами та забезпечити беззбиткову діяльність. Крім того, С. Басанський запевнив, що кошти, які будуть надані підприємству за рахунок обласного бюджету в рамках регіональної цільової обласної програми, будуть направлені на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам КП «Облводоканал» та його структурних підрозділів.

У свою чергу С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на КП «Облводоканал» м. Запоріжжя перебував на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), зі сторонами соціально-трудових відносин підприємства була проведена консультативно-правова та роз’яснювальна робота по вирішенню конфліктних питань в правому полі.

На засіданні комісії також виступила голова Запорізької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення А. Малигіна, яка зосередила увагу членів комісії на проблемах підприємств житлово-комунального господарства Запорізької області та проведених профспілкою заходах по відстоюванню інтересів найманих працівників.

За підсумками роботи комісії С. Четвертак провів робочу нараду, на якій працівників Відділення було ознайомлено з результатами засідання обласної комісії з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах області та прийнято рішення взяти на облік Відділення із запобігання виникнення колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на КП «Облводоканал» м. Запоріжжя.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (20.07.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz