Четвер, 18.10.2018, 09:49

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Районною комісією в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Районною комісією в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Клепач Оксана, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

15 листопада 2017 року головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) М. Пель взяла участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та виконання графіків погашення заборгованості, стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На початку засідання С.Даркова доповіла, що станом на 01.11.2017 борги із виплати заробітної плати існують на 5 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 5147,7 тис. грн.

На засідання комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Класичний приватний університет та ПП ВКФ «Полімер».

Під час засідання С.Даркова зазначила, що ПП ВКФ «Полімер» погасило заборгованість із виплати заробітної плати в повному обсязі.

Згідно письмової інформації керівника Класичного приватного університету, стан соціально-трудових відносин яких перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), у продовж листопада 2017 року заклад значно зменшив заборгованість із виплати заробітної плати. Відповідно до наданого графіку погашення заборгованості із виплати заробітної плати строк повного погашення заборгованості 30.11.2017.

З другого питання було заслухано представників 9 підприємств району, які поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках, необхідності дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати і рекомендацій щодо підвищення рівня оплати праці.

По закінченню заходу М.Пель ознайомила працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (16.11.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz