Середа, 12.12.2018, 16:11

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Районною комісією в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Районною комісією в Олександрівському районі м.Запоріжжя розглянуто стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Пель Марина, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

23 травня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С.Четвертак прийняв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району та стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

За статистичними даними, станом на 01.05.2018 борги із виплати заробітної плати існують на 4 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 5784,6 тис. грн., які в порівнянні з попереднім місяцем зменшились на 326,7 тис.грн.

На засідання комісії були запрошені керівники підприємств району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», де триває вирішення 2-х колективних трудових спорів, а також Класичний приватний університет, ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інституту землеустрою» та ТОВ «Арісті», стан соціально-трудових відносин яких перебуває на обліку Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Під час засідання керівник ТОВ «Арісті» зазначив причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, які вживаються щодо її погашення.

С.Даркова поінформувала, що відповідно до письмової інформації керівника Класичного приватного університету та ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інституту землеустрою» заборгованість із виплати заробітної плати буде погашено в червні місяці в повному обсязі. В свою чергу С.Четвертак доповів присутнім про стан соціально-трудових відносин у ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» та заходи, які вживаються Відділення для проведення примирних процедур по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів).

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу С.Четвертак ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (23.05.2018)
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz