Субота, 24.03.2018, 16:47

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [339]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Робота по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах промисловості Запорізької області

Робота по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах промисловості Запорізької області

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування

 

10 лютого 2016 року Сергій Четвертак - начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) прийняв участь у засіданні обласної галузевої комісії з питань з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах промисловості, паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку під головуванням першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

На засіданні  обласної галузевої комісії  розглядались питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на 4 підприємствах області, зокрема на ЗДП «Кремнійполімер» м. Запоріжжя, яке перебуває у базі даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, та трьох підприємствах що перебувають на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів): ЗДП «Радіоприлад» м. Запоріжжя, ПАТ «Мелітопрольський завод холодильного машинобудування «Рефма» м. Мелітополь, ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м. Мелітополь.

Під час заходу керівники запрошених підприємств доповіли про стан виплати заробітної плати та хід виконання графіків погашення боргів по  заробітній платі, проблеми підприємств та ймовірні джерела погашення.

У результаті обговорення по кожному підприємству комісію винесено протокольне рішення щодо строків погашення заборгованості із виплати заробітної плати. 

Після закінчення засідання керівник Відділення провів узгоджувальну зустріч з директором ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м. Мелітополь Олександром Шабановим, в ході якої зосередив увагу керівника на необхідності вжиття невідкладних заходів щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати, яка є дістабілізаційним чинником на підприємстві та надав рекомендації щодо поліпшення стану  соціально-трудових відносин на підприємстві.

 За підсумком робочого дня Сергій Четвертак провів робочу нараду з працівниками Відділення де визначив перспективи подальшої роботи по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) на вищезазначених підприємствах.

 

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (11.02.2016)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz