Субота, 22.09.2018, 18:32

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [378]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Розглянуто питання щодо конфліктної ситуації, яка склалося на підприємстві ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект"

На Запоріжжі проведено нараду, на якій розглянуто питання щодо конфліктної ситуації, яка склалося на підприємстві ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя

О. Марченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

Zap0308201802 серпня 2018 року, за ініціативою начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (надалі – Відділення) С. Четвертака, за участю працівників Відділення в будівлі Обласної державної адміністрації було проведено нараду з представниками управління містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації та обласного комітету профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України в рамках вирішення 2 колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємстві ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя.

 

У ході проведеної наради було розглянуто питання щодо конфліктної ситуації, яка склалося на підприємстві ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект" м. Запоріжжя. Також, обговорювався стан соціально-трудових відносин на підприємстві та шляхи зменшення соціальної напруги у трудовому колективі підприємства.

Під час виступу С. Четвертак повідомив, що новопризначений керівник інституту не проводить відповідні заходи по відновленню роботи підприємства та створенню примирної комісії по вирішенню колективних спорів (конфліктів) в установлені йому терміни, відповідно до складеної угоди між сторонами спору.

З 03.02.2017 р. робота підприємства призупинена. Станом на 01.07.2018 р. заборгованість із виплати заробітної плати складає 4,3 млн.грн. Стан соціально-трудових відносин вкрай напружений.

За результатами проведеної наради прийнято рішення звернутись за сприянням до голови Запорізької обласної державної адміністрації. Також, голові обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Ю. Теодоренко доручено підготувати листа до Центрального комітету профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України щодо звернення до Міністерства мінрегіоналбуду ЖКХ по сприянню у вирішенні даної конфліктної ситуації.

Працівники Відділення продовжують здійснювати моніторинг ситуації, яка склалася на підприємстві.

По закінченню заходу начальник Відділення висловив свою подяку учасникам даної наради щодо співпраці у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) на даному підприємстві.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (03.08.2018)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz