Четвер, 18.10.2018, 09:58

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [382]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Спільна робота з органами місцевого самоврядування щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах м.Запоріжжя

Спільна робота з органами місцевого самоврядування щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах м.Запоріжжя

 

Оксана Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

23 березня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яка відбулась під головуванням заступника міського голови В. Малиш.

Згідно порядку денного були розглянуто питання: про організацію роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, ЄСВ, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах державної форми власності міста Запоріжжя; про стан виконання протокольних доручень міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Начальник управління соціального захисту населення запорізької міської ради Ольга Полковнікова зазначила, що станом на 01 березня 2017 року борги із виплати заробітної плати існують на 29 підприємствах м. Запоріжжя та складають 50 млн., у тому числі на 19 економічно активних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати складає 39230,3 млн. грн. 5048 працівникам.

В ході засідання були заслухані керівники підприємств Запоріжжя, які мають борги із виплати заробітної плати: ТОВ «Науково-вробниче підприємство «Дніпроенергосталь», ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану", Запорізьке державне підприємство "Радіоприлад". Керівники зазначених підприємств доповіли про причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації.

Під час обговорення проблем ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану", який перебуває на обліку Відділення із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), Сергій Четвертак зазначив, що стан соціально трудових відносин на підприємстві нестабільний та ініціював більш детальний розгляд ситуації на підприємстві, зокрема роботу з дебіторами, на засіданні обласної галузевої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної адміністрації.

Члени Комісії також заслухали голів районних комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат щодо виконання протокольних доручень міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста та вирішено ТОВ «Науково-вробниче підприємство «Дніпроенергосталь» м.Запоріжжя взяти на облік Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (24.03.2017)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz