Четвер, 15.11.2018, 15:58

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Спільна робота з органами місцевого самоврядування у питаннях погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Запоріжжя

Спільна робота з органами місцевого самоврядування у питаннях погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Запоріжжя

 

М.Пель,головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

        

         22 грудня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області Сергій Четвертак прийняв участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови  В. Малиш.

         На порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Запоріжжя.

На засідання були запрошені заступники голів районних адміністрацій та керівники районних Управлінь праці та соціального захисту населення підприємства яких мають борги із виплати заробітної плати працівникам.

Під час засідання комісії було заслухано Галину Остапенко, заступника начальника управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, яка доповіла, що станом на 01.12.2016 заборгованість із виплати заробітної плати на 31 підприємстві міста Запоріжжя складає 46,9 млн.грн., з них 36,0 млн. грн. припадає на 19 активних підприємств міста. Також зазначила, що найбільшими боржниками є ВАТ «Запоріжжяобленерго», ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» та Командитне товариство "Запорізький завод високовольної апаратури-Вакатов" і компанія".

         Члени Комісії також заслухали заступників голів районних адміністрацій Запорізької міської ради запрошених на засідання, з питання причин утворення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах відповідних районів міста, а також про заходи, які вживаються керівниками підприємств щодо їх погашення.

         Під час обговорення проблем підприємства ВАТ «Запоріжжяобленерго», на якому було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікті), Сергій Четвертак доповів, що станом на 19.12.2016 вимога висунута найманими працівниками щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати повністю задоволена. Розпорядженням НСПП від 20.12.2016 року № 319 – р, даний колективний трудовий спір був знятий з реєстрації, як вирішений. Однак у зв’язку з виникненням нової заборгованості та загострення стану соціально-трудових відносин існує ймовірність виникнення нового колективного трудового спору (конфлікту).

По закінченню заходу начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань та були визначені напрямки подальшої роботи Відділення щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню на підприємствах області.

        

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (23.12.2016)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz