Понеділок, 28.05.2018, 12:45

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Своєчасна виплата заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства Запорізької області

Своєчасна виплата заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства Запорізької області

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

29 липня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі - Відділення) С.Четвертак прийняв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної адміністрації П.Чуктурова.

         Згідно порядку денного на  засіданні комісії розглядалися питання про стан виконання заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на комунальному підприємстві «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради та комунальному підприємстві «Облводоканал» Запорізької обласної ради і недопущення її виникнення в подальшому.

В ході засідання було заслухано виконуючого обов’язки директора КП «Облводоканал» Б.Поп’юка, який доповів про стан виплати заборгованості із заробітної плати перед найманими працівниками підприємства та його структурних підрозділів. Керівник звернув увагу присутніх  на проблемні питання, які виникають на підприємстві та  окреслив заплановані шляхи виходу із ситуації, що склалась. Також наголосив, що на останній  сесії Запорізької обласної ради було прийнято рішення про  виділення коштів, які будуть направлені на повне погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам КП «Облводоканал» та його структурних підрозділів.

Також, під час засідання комісії було заслухано виконуючого обов’язки комунального підприємства «Бердянськводоканал», який зазначив, що завдяки  співпраці з місцевими органами виконавчої влади та виділенню коштів з міського бюджету вдалось частково погасити заборгованість із виплати заробітної плати. Повне погашення заборгованості відбудеться до 01.09.2016.

С.Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин на КП «Облводоканал» та КП «Бердянськводоканал» знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), зі сторонами соціально-трудових відносин підприємства постійно ведеться консультативно-правова та роз’яснювальна робота з метою вирішення конфліктних питань в правому полі.

         На засіданні комісії виступила голова Запорізької обласної організації  профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення А.Малигіна, яка зосередила увагу членів комісії на проблемах вищезазначених підприємств житлово-комунального господарства та проведених профспілкою заходах  по відстоюванню інтересів найманих працівників через комісію по трудовим спорам.

За підсумками роботи комісії начальник Відділення провів робочу нараду з працівниками Відділення з метою корегування заходів щодо  запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на КП «Облводоканал» та КП «Бердянськводоканал».  

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (02.08.2016)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz