Понеділок, 28.05.2018, 12:55

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Своєчасність виплати заробітної плати - першочергове сумісне завдання

Своєчасність виплати заробітної плати  - першочергове сумісне завдання

 

Кобзєва Ганна, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

 

            24 березня 2016 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак  взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

         Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької облдержадміністрації Володимира Тоцького. 

            Згідно з порядком денним, Комісією розглядалися питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам економічно активних підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

            За попередніми даними органів статистики, що були доведені до відома присутніх, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в Запорізькій області  у лютому 2016 року збільшилася на 3,5 млн. грн. або 5,4% і становила на початок березня  67,6 млн. грн. При цьому борги із виплати заробітної плати на державних підприємствах складають 43,0 млн. грн. або 63,7 % від загальної суми боргу.

         Для розгляду стану виплати заробітної плати на засідання було запрошено керівництво тринадцяти підприємств – боржників, зокрема: Державного підприємства „Державний проектний інститут „Запоріжцивільпроект”, де тривають колективні трудові спори (конфлікти), Дочірнього підприємства „Запорізький облавтодор” ПАТ „ДАК „Автомобільні дороги України” (зі структурними підрозділами), Командитного товариства «Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов» і компанія», Комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради (зі структурними підрозділами), ТОВ «Налагоджувально - монтажне підприємство «Енергосервіс» м. Запоріжжя, Комунального підприємства «Паркування» м. Запоріжжя,  Комунального підприємства «Готель «Україна» Запорізької обласної ради,  КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради, та інших. 

 На засіданні Комісії були заслухані звіти представників підприємств - боржників та керівників районних державних адміністрацій, яким, за результатами обговорення питань порядку денного, було доручено активізувати заходи як для ліквідації боргів із виплати заробітної плати працівникам, так і боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В обговоренні ситуації, що склалася на Державному підприємстві „Державний проектний інститут „Запоріжцивільпроект”, прийняв участь Сергій Четвертак. Він зазначив, що Відділення підтримує постійний взаємозв’язок зі сторонами соціально-трудових відносин підприємства та  вживає усі можливі заходи щодо стабілізації ситуації та вирішення двох колективних трудових спорів (конфліктів).

            За результатами участі у роботі Комісії,  начальником Відділення було проведено робочу нараду, у ході якої фахівці ознайомилися з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх  при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин та визначенні основних напрямів подальшої роботи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах Запорізької області.

         На облік Відділення по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) вирішено взяти Комунальне підприємство «Готель «Україна» Запорізької обласної ради, ТОВ «Налагоджувально - монтажне підприємство «Енергосервіс» м. Запоріжжя, КП «Паркування» м. Запоріжжя.   

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (28.03.2016)
Переглядів: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz