Вівторок, 20.02.2018, 20:22

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [334]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [33]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Своєчасність виплати заробітної плати - в полі зору органів влади

Своєчасність виплати заробітної плати  - в полі зору органів влади

 

Кобзєва Ганна, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Запорізькій області

 

            25 вересня 2015 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак  взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

         Засідання проводилось під головуванням заступника голови Запорізької облдержадміністрації Едуарда Гугніна.  

            Згідно з порядком денним, Комісією розглядалися питання про стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств державного сектору економіки, виконання рішень обласної комісії, а також погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

            За попередніми даними органів статистики, що були доведені до відома присутніх, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в Запорізькій області  у серпні 2015 року зменшилася на 6,1 млн. грн. або на 8,3%  і становила на початок вересня 67,2 млн. грн. При цьому борги із виплати заробітної плати на державних підприємствах складають 45,0 млн. грн. або 66,9% від загальної суми боргу.

         Для розгляду стану виплати заробітної плати на засідання було запрошено керівництво чотирнадцяти підприємств – боржників, зокрема: Державного підприємства „Державний проектний інститут „Запоріжцивільпроект” та Державного підприємства „Запорізький науково-дослідний та проектний інститут „Землеустрою”, де тривають колективні трудові спори, ТОВ „Мелітопольські тепломережі” м. Мелітополь, Запорізького державного підприємства „Радіоприлад” м. Запоріжжя, Дочірнього підприємства „Запорізький облавтодор” ПАТ „ДАК „Автомобільні дороги України”, Запорізького відділу комплексного проектування ДП „Укрдіпродор”, Державного підприємства „Мелітопольський завод „Гідромаш”, та інших.

 На засіданні Комісії були заслухані звіти представників підприємств - боржників та керівників районних державних адміністрацій, яким, за результатами обговорення питань порядку денного, було доручено посилити дієвість заходів як для ліквідації боргів із виплати заробітної плати працівникам, так і боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В обговоренні ситуації, що склалася на Державному підприємстві „Державний проектний інститут „Запоріжцивільпроект”, прийняв участь Сергій Четвертак. Він зазначив, що рішення примирної комісії по колективному трудовому спору на підприємстві не виконується.

            За результатами участі у роботі Комісії,  начальником Відділення проведено робочу нараду, у ході якої працівники  Відділення були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх  при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин та визначенні основних напрямів подальшої роботи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на державних підприємствах Запорізької області.

         Стан соціально-трудових відносин Державного підприємства „Мелітопольський завод „Гідромаш” м. Мелітополь вирішено взяти на облік Відділення по запобіганню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).  

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp (29.09.2015)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz