Понеділок, 28.05.2018, 12:56

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [349]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [34]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

Трудовий арбітраж по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) ВАТ «Запоріжжяобленерго» закінчив свою роботу

Трудовий арбітраж по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ВАТ«Запоріжжяобленерго» та ВАТ «Запоріжжяобленерго» закінчив свою роботу

 

Клепач Оксана, заступник начальника відділення НСПП в Запорізькій області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування 

 

04.04.2016 закінчив свою роботу трудовий арбітраж по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя  та ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя, який був зареєстрований Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 21 березня 2016 року № 104-р.

Трудовий арбітраж в складі: Кармазіної І.С., Медведєвої О.М. та Кришталя  А.М. здійснив аналіз вимоги найманих працівників: у триденний строк з дня вимоги найманих працівників до Роботодавця ліквідувати  заборгованість із виплати заробітної плати, яка утворилася у ВАТ«Запоріжжяобленерго» та визнав її законною та обґрунтованою.

Під час роботи члени трудового арбітражу розглянули надані сторонами документи та пояснення, зокрема  роботу з дебіторами та кредиторами, листування  з органами виконавчої влади щодо аналізу  ситуації та шляхів  виходу  з неї, стан  судових справ з оскарження дій та рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дослідили причини виникнення колективного трудового спору (конфлікту).

На останньому засіданні трудовим арбітражем було винесено рішення  задовольнити вимогу найманих працівників ВАТ«Запоріжжяобленерго»  м. Запоріжжя  до роботодавця ВАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя  та  надані рекомендації сторонам колективного трудового спору (конфлікту) щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємстві.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (11.04.2016)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz