Четвер, 15.11.2018, 15:08

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У м. Запоріжжя відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У м. Запоріжжя відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

О. Клепач,головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

27 березня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Малиш.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про організацію роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, ЄСВ, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах м.Запоріжжя та про стан виконання протокольних доручень міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Станом на 01.03.2018 в м. Запоріжжя 21 підприємство має заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 101 млн. грн., що на 10 млн. більше ніж на 01.02.2018. Серед них 13 підприємств державного сектору, на долю яких припадає 77% всіє заборгованості (77,9 млн.грн.).

Станом на 01.03.2018 у місті Запоріжжя 14 економічно активних підприємств мають заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 82 млн.грн. Основна сума боргів припадає на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя.

На засідання були запрошені керівники 2 підприємств та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про підприємства, що мають борги із виплати заробітної плати, причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації та прогноз щодо повного погашення боргів.

Під час обговорення підприємств-боржників Олександрівського району м.Запоріжжя С.Четвертак зосередив увагу присутніх на складній ситуації, що склалась на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, де спостерігається досить напружений стан соціально-трудових відносин. Наймані працівники мають багаторічний досвід відстоювання соціально-трудових та соціально-економічних колективних інтересів, зокрема шляхом вступу у колективні трудові спори (конфлікти) з керівництвом інституту, проведення акцій протесту, неодноразових звернень до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізької обласної державної адміністрацій та інших установ.

Упродовж лютого 2018 року між найманими працівниками та керівником ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» було зареєстровані 2 колективні трудові спори (конфлікти). Відділенням постійно підтримується взаємозв’язок з уповноваженим представницьким органом найманих працівників, здійснюється консультування щодо практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Також, проводиться роз’яснювальна робота з адміністрацією підприємства щодо участі у примирних процедурах по вирішенню зазначених колективних трудових спорів (конфліктів).

По закінченню засідання Комісії начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (29.03.2018)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz