Середа, 12.12.2018, 15:43

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У м. Запоріжжя відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У м. Запоріжжя відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

М. Пель,головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

07 червня 2018 року в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) О. Клепач взяла участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.І. Пустоваров.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про організацію роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, ЄСВ, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах м.Запоріжжя та проведено розгляд підприємств-боржників із виплати заробітної плати, які не надали графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, запрошувались на засідання районних та міський комісій і не з’явились та не надали пояснень, за лютий –квітень 2018 року.

Станом на 01.05.2018 в м. Запоріжжя 15 економічно активних підприємств мають заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 109,5 млн. грн., основна сума боргів припадає на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя, де зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт), причиною виникнення якого стала значна заборгованість із виплати заробітної плати. В процесі обговорення проблем ПАТ «Запоріжжяобленерго» О. Клепач було зазначено що на підприємстві продовжує спостерігатися напружений стан соціально-трудових відносин.

На засідання були запрошені керівники 4 підприємств та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про підприємства, що мають борги із виплати заробітної плати, причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації та прогноз щодо повного погашення боргів.

  • закінченню засідання Комісії в. о. начальника Відділення було проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста та прийнято рішення ТОВ «Веснянка ТА» м. Запоріжжя занести до бази підприємств , що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, через наявність боргів із виплати заробітної плати.

 

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (11.06.2018)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz