Середа, 12.12.2018, 14:43

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [394]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]
Інформація соціальних партнерів [1]
Інформація соціальних партнерів

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У м. Запоріжжя відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У м. Запоріжжя відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

О. Клепач,головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

09 листопада 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) Сергій Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням начальника управління з питань праці Запорізької міської ради Швець Ю.В.

Згідно порядку денного були розглянуті питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Станом на 01.10.2018 у місті Запоріжжя 14 економічно активних підприємств мають заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 99,3 млн. грн. Основна сума боргів припадає на ПАТ «Запоріжжяобленерго» м. Запоріжжя, де триває вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

  • засідання були запрошені керівники 3 підприємств (ТОВ «Кліматік», ТОВ «Арісті», Класичний приватний університет) та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про підприємства, що мають борги із виплати заробітної плати, причини заборгованості із виплати заробітної плати, вжиті заходи щодо її ліквідації та прогноз щодо повного погашення боргів. Керівник ТОВ «Кліматік» засвідчив що повністю ліквідував борги по заробітній платі, представник адміністрації Класичного приватного університету взяв зобов’язання погасити борги до 01.01.2019.

Під час обговорення підприємств-боржників Олександрівського району м.Запоріжжя начальник Відділення зосередив увагу присутніх на складній ситуації, що склалась на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» м. Запоріжжя, де спостерігається досить напружений стан соціально-трудових відносин. С.Четвертак зазначив, що між найманими працівниками та керівником ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект» зареєстровано 2 колективні трудові спори (конфлікти). З метою вирішення даних колективних трудових спорів Відділення зверталось по сприяння до голови Запорізької обласної державної адміністрації та постійно підтримує взаємозв’язок з уповноваженим представницьким органом найманих працівників, здійснює консультування щодо практичного застосування Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

По закінченню засідання Комісії начальником Відділення проведено робочу нараду, на якій працівників було ознайомлено з результатами розглянутих на засіданні питань з метою врахування їх в подальшій роботі при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (12.11.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz