Четвер, 15.11.2018, 15:23

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області

69107 м.Запоріжжя, пр.Леніна, 164, каб. 750, 771  тел./факс.(061) 239-01-72 , тел. 239-03-05   E-mail: zp-nspp@ukr.net                            

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Cтатті працівників відділення [387]
НПА НСПП [6]
Методичні матеріали [3]
Інформаційний бюлетень [35]

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Cтатті працівників відділення

У Олександрівському районі м. Запоріжжжя відбулось засідання районної комісії з питань питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У Олександрівському районі м. Запоріжжжя відбулось засідання районної комісії з питань питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 

Марина Пель, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

14 червня 2017 року в.о начальника відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) О. Клепач взяла участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яка відбулась в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С.Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, про організацію роботи щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на підприємствах району, про стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району Е.Хижняк доповів, що станом на 01.06.2017 борги із виплати заробітної плати існують на 4 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складають 4725,5 тис. грн.

Серед інших, на засідання були запрошені керівники ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект», ДП «Запорізькій облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» на яких наймані праціники мають досвід колективного відстоювання своїх соціально-трудових та соціально-економічних інтересів, шляхом вступу у колективні трудові спори (конфлікти), та ПП ВКФ «Полімер», стан соціально-трудових відносин якого перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).

Також були заслухані керівники ТОВ ВКФ «Люф», ПП «Аверс», ТОВ «Скло-Люкс»,ТОВ «Лю-Нік», які дали пояснення щодо наявності на їх підприємствах працівників, які мали заробітну плату у березні 2017 року менше або на рівні мінімально встановленої.

За підсумками обговорення члени комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках, необхідності дотримання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати і рекомендацій щодо підвищення рівня оплати праці.

По закінченню заходу О. Клепач ознайомила працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин.

Категорія: Cтатті працівників відділення | Додав: nspp-zp (14.06.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

ПОСИЛАННЯ


Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz